Payment Authorize.net (8.x-1.7) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Required
nn: Påkrevd

en: Label
nn: Etikett

en: Error
nn: Feil

en: Card Type
nn: Korttype

en: Payment
nn: Betaling
