Payment Authorize.net (8.x-1.7) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Test
os: Тест

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Label
os: Нысан
