Payment Authorize.net (8.x-1.8) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Error
bn: ত্রুটি

en: About
bn: সম্পর্কে
