Payment Authorize.net (8.x-1.8) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Required
cs: Povinné

en: Label
cs: Popisek

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Error
cs: Chyba

en: Card Type
cs: Typ karty

en: Payment
cs: Platba

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Approved
cs: Schváleno

en: Declined
cs: Zamítnuto

en: Refund
cs: Refundace

en: Profiles
cs: Profily

en: About
cs: Popis

en: Capture
cs: Zachytit

en: API Login ID
cs: Přihlašovací ID k API

en: Transaction Key
cs: Transakční klíč

en: Billing Information
cs: Fakturační údaje
