Payment Authorize.net (8.x-1.8) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne
