Payment Authorize.net (8.x-1.8) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Required
it: Obbligatorio

en: Label
it: Etichetta

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Error
it: Errore

en: Card Type
it: Tipo carta

en: Payment
it: Pagamento

en: Expiration Date
it: Data scadenza

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: Approved
it: Approvato

en: Refund
it: Rimborso

en: Profiles
it: Profili

en: About
it: Informazioni

en: Billing Information
it: Informazione di fatturazione
