Payment Authorize.net (8.x-1.8) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Required
km: ទាមទារ

en: Label
km: ស្លាក

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Error
km: កំហុស

en: Profiles
km: ទម្រង់

en: About
km: អំពី
