Payment Authorize.net (8.x-1.8) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Required
pl: Wymagane

en: Label
pl: Etykieta

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Error
pl: Błąd

en: API Key
pl: Klucz API

en: Payment
pl: Płatność

en: Expiration Date
pl: Termin wygaśnięcia

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Declined
pl: Odrzucone

en: API key
pl: Klucz API

en: %label has been deleted.
pl: %label zostało usunięte.

en: Profiles
pl: Profile

en: Field Title
pl: Tytuł pola

en: About
pl: O stronie

en: - Select a profile -
pl: - Wybierz profil -
