Payment Authorize.net (8.x-1.8) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Required
sq: Kërkohet

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Error
sq: Gabim

en: Profiles
sq: Profilet

en: About
sq: Informacione
