Payment Datatrans (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Payment
es: Pago

en: Security
es: Seguridad

en: Request type
es: Tipo de solicitud

en: Merchant ID
es: ID de vendedor

en: Authorization only
es: Sólo autorización
