Payment Datatrans (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Payment
sk: Platba

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: Authorization only
sk: Iba autorizácia
