Payment Datatrans (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Payment
hu: Fizetés

en: Security
hu: Biztonság

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító

en: Authorization only
hu: Csak azonosítás
