Payment Datatrans (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Payment
sv: Betalning

en: Security
sv: Säkerhet

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID

en: Authorization only
sv: Enbart auktorisering
