Payment Datatrans (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Payment
uk: Оплата

en: Security
uk: Безпека

en: Request type
uk: Тип запиту

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Authorization only
uk: Тільки уповноваження

en: Security Settings
uk: Параметри безпеки

en: Security Level (0, 1, 2)
uk: Рівень безпеки (0, 1, 2)

en: Start URL
uk: Початковий URL

en: Security Level
uk: Рівень безпеки
