Payment Datatrans (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Security
lt: Saugumas

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Authorization only
lt: Tik autorizacija
