Payment Datatrans (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Password
da: Adgangskode

en: Payment
da: Betaling

en: Security
da: Sikkerhed

en: Request type
da: Udbedt type

en: Authorization only
da: Kun godkendelse

en: Payment cancelled.
da: Betaling annulleret.
