Payment Datatrans (8.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Password
de: Passwort

en: Payment
de: Zahlung

en: Security
de: Sicherheit

en: Request type
de: Anfragetyp

en: Merchant ID
de: Händler-ID

en: Authorization only
de: Nur die Autorisierung

en: Security Settings
de: Sicherheitseinstellungen

en: Target status
de: Zielstatus

en: Start URL
de: Start-URL
