Payment Datatrans (8.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Password
fr: Mot de passe

en: Payment
fr: Paiement

en: Security
fr: Sécurité

en: Edit Configuration
fr: Modifier la Configuration

en: Request type
fr: Type de requête

en: Merchant ID
fr: Identifiant (ID) de marchand

en: Authorization only
fr: Autorisation seulement

en: Security Settings
fr: Paramètres de sécurité

en: Payment cancelled.
fr: Paiement annulé.
