Payment Datatrans (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Password
ja: パスワード

en: Payment
ja: 決済

en: Security
ja: セキュリティー

en: Merchant ID
ja: マーチャントID

en: Authorization only
ja: 認証のみ
