Payment Datatrans (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Payment
nl: Betaling

en: Security
nl: Beveiliging

en: Request type
nl: Request-type

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: Authorization only
nl: Alleen autorisatie
