Payment Datatrans (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Password
pl: Hasło

en: Payment
pl: Płatność

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Edit Configuration
pl: Edytuj konfigurację

en: HMAC Key
pl: Klucz HMAC

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy
