Payment Datatrans (8.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Password
pt: Senha

en: Payment
pt: Pagamento

en: Security
pt: Segurança

en: Edit Configuration
pt: Editar configuração

en: Request type
pt: Tipo de solicitação

en: Merchant ID
pt: ID do comerciante

en: Authorization only
pt: Autorização somente
