Payment Datatrans (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Password
ru: Пароль

en: Payment
ru: Оплата

en: Security
ru: Безопасность

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID

en: Authorization only
ru: Только авторизация
