Payment Rabo Omnikassa (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: Payment
cs: Platba

en: Production
cs: Výroba

en: Refund
cs: Refundace

en: Capture
cs: Zachytit
