Payment Rabo Omnikassa (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Production
el: Παραγωγή
