Payment Rabo Omnikassa (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Payment
gl: Pagamento

en: Token
gl: Símbolos

en: Server
gl: Servidor
