Payment Rabo Omnikassa (1.0.0-alpha1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Label
no: Etikett

en: Payment
no: Betaling

en: Token
no: Symbol

en: Production
no: Produksjon
