Payment Rabo Omnikassa (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Payment
oc: Pagament

en: Token
oc: Geton (token)
