Payment Rabo Omnikassa (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: Payment
pl: Płatność

en: Token
pl: Wzorzec

en: %label has been deleted.
pl: %label zostało usunięte.

en: Production
pl: Produkcja

en: Server
pl: Serwer

en: - Select a profile -
pl: - Wybierz profil -
