Payment Rabo Omnikassa (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Payment
fa: پرداخت

en: Token
fa: توکن

en: Production
fa: محصولات

en: Refund
fa: استرداد
