Payment Rabo Omnikassa (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Payment
fr: Paiement

en: Token
fr: Jeton (token)

en: %label has been deleted.
fr: %label a été supprimé.

en: Refund
fr: Remboursement

en: Server
fr: Serveur

en: Capture
fr: Capturer

en: API URL
fr: URL API

en: - Select a profile -
fr: - Sélectionner un profil -
