Payment Rabo Omnikassa (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Payment
he: תשלום

en: Token
he: אסימון

en: Server
he: שרת
