Payment Rabo Omnikassa (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Payment
hu: Fizetés

en: Token
hu: Vezérjel

en: %label has been deleted.
hu: %label törlése megtörtént.

en: Production
hu: Termelés

en: Refund
hu: Visszatérítés

en: Server
hu: Kiszolgáló
