Payment Rabo Omnikassa (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Production
lt: Produkcija

en: Refund
lt: Grąžinta
