Payment Rabo Omnikassa (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Label
lv: Etiķete

en: Payment
lv: Maksājums

en: Token
lv: Marķieris

en: Production
lv: Darba

en: Refund
lv: Atmaksa
