Payment Rabo Omnikassa (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Payment
nl: Betaling

en: %label has been deleted.
nl: %label is verwijderd.

en: Production
nl: Productie

en: Refund
nl: Restitutie

en: Capture
nl: Vastleggen

en: API URL
nl: API-URL

en: - Select a profile -
nl: - Selecteer een profiel -
