Payment Rabo Omnikassa (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Label
pt: Rótulo

en: Payment
pt: Pagamento

en: %label has been deleted.
pt: %label foi apagado(a).

en: Production
pt: Produção

en: Refund
pt: Estorno

en: Capture
pt: Capturar
