Payment Rabo Omnikassa (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Label
sk: Označenie

en: Payment
sk: Platba

en: %label has been deleted.
sk: %label bol odstránený.

en: Production
sk: Produkcia

en: Refund
sk: Vrátiť

en: Capture
sk: Zachytiť
