Payment Rabo Omnikassa (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Server
vi: Máy chủ
