Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Password
az: Parol

en: Workflow
az: İş axını

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: About
az: Haqqında
