Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Password
be: Пароль

en: Label
be: Подпіс

en: Workflow
be: Плын працы

en: Account
be: Акаўнт

en: About
be: Аб
