Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Password
he: סיסמה

en: Label
he: תווית

en: Payment
he: תשלום

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Authentication
he: הזדהות

en: Account
he: חשבון

en: About
he: אודות

en: Payment methods
he: צורות תשלום
