Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Password
hr: Lozinka

en: Label
hr: Oznaka

en: Workflow
hr: Tijek

en: Payment method
hr: Način plaćanja

en: Account
hr: Račun

en: About
hr: Opis
