Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Password
lv: Parole

en: Label
lv: Etiķete

en: Payment
lv: Maksājums

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Account
lv: Konts

en: About
lv: Par

en: Payment methods
lv: Maksājuma veidi
