Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Password
sk: Heslo

en: Label
sk: Označenie

en: Payment
sk: Platba

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Authentication
sk: Overenie

en: Account
sk: Účet

en: About
sk: Informácie o

en: Customer ID
sk: ID zákazníka

en: Payment methods
sk: Spôsob platby

en: Test mode
sk: Testovací režim
