Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Type
tr: Tip

en: Password
tr: Parola

en: Label
tr: Etiket

en: Payment
tr: Ödeme

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Account
tr: Hesap

en: About
tr: Hakkında

en: Payment methods
tr: Ödeme yöntemleri

en: Certificate
tr: Sertifika
