Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Password
af: Wagwoord

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Account
af: Rekening
