Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Account
am: መለያ
