Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Label
ar: التسمية

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Account
ar: الحساب

en: About
ar: حول
