Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Password
ast: Clave

en: Label
ast: Etiqueta

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
